SureCart WP - en to nl_NL translation catalogue (1257 entries)

en: 	At end of current period
nl_NL: Aan het einde van de huidige periode

en: %1d%% off
nl_NL: %1d %% korting

en: %1s of %2s Activations Used
nl_NL: %1s van %2s activeringen gebruikt

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d month | %d months
nl_NL[0]: %d maand
nl_NL[1]: %d maanden

en: %d months
nl_NL: %d maanden

en: %d prices
nl_NL: %d prijzen

en: %d week | %d weeks
nl_NL[0]: %d week
nl_NL[1]: %d weken

en: %d year | %d years
nl_NL[0]: %d jaar
nl_NL[1]: %d jaar

en: %d%% off
nl_NL: %d %% korting

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: %s can't be blank.
nl_NL: %s mag niet leeg zijn.

en: %s is invalid.
nl_NL: %s is ongeldig.

en: %s is no longer purchasable.
nl_NL: %s kan niet meer worden gekocht.

en: %s is not available with subscriptions.
nl_NL: %s is niet beschikbaar met abonnementen.

en: %s is too high.
nl_NL: %s is te hoog.

en: %s item | %s items
nl_NL[0]: %s artikel
nl_NL[1]: %s artikelen

en: %s must be a number.
nl_NL: %s moet een getal zijn.

en: %s not found
nl_NL: %s niet gevonden

en: %s%% off
nl_NL: %s %% korting

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: + %d more
nl_NL: + %d meer

en: 1 Day
nl_NL: 1 dag

en: 1 Hour
nl_NL: 1 uur

en: 1.5 Days
nl_NL: 1,5 dagen

en: 12 Hours
nl_NL: 12 uren

en: 2 Days
nl_NL: 2 dagen

en: 2 Hours
nl_NL: twee uur

en: 3 Days
nl_NL: 3 dagen

en: 3 Hours
nl_NL: 3 uur

en: 4 Days
nl_NL: 4 dagen

en: 5 Days
nl_NL: 5 dagen

en: 6 Days
nl_NL: 6 dagen

en: 6 Hours
nl_NL: 6 uur

en: 69% of shoppers abandon their checkouts before completing a purchase. Recover lost revenue with automated, high-converting emails.
nl_NL: 69% van de shoppers verlaat de kassa voordat ze een aankoop voltooien. Herstel verloren inkomsten met geautomatiseerde, hoogconverterende e-mails.

en: A limit on the number of items to be returned, between 1 and 100.
nl_NL: Een limiet op het aantal te retourneren artikelen, tussen 1 en 100.

en: A name for this bump that will be visible to customers. If empty, the product name will be used.
nl_NL: Een naam voor deze hobbel die zichtbaar zal zijn voor klanten. Indien leeg, wordt de productnaam gebruikt.

en: A name for your product group.
nl_NL: Een naam voor uw productgroep.

en: A name for your product group. It is not shown to customers.
nl_NL: Een naam voor uw productgroep. Het wordt niet getoond aan klanten.

en: A name for your product.
nl_NL: Een naam voor uw product.

en: A price with this currency and recurring interval already exists. Please create a new product to create this price.
nl_NL: Er bestaat al een prijs met deze valuta en herhalingsinterval. Maak een nieuw product aan om deze prijs te creëren.

en: A product purchase will be automatically synced with this item.
nl_NL: Een productaankoop wordt automatisch gesynchroniseerd met dit item.

en: A specific product id.
nl_NL: Een specifiek product-ID.

en: A specific product name.
nl_NL: Een specifieke productnaam.

en: Abandoned
nl_NL: Verlaten

en: Abandoned Checkout
nl_NL: Verlaten kassa

en: Abandoned Checkout Discount
nl_NL: Verlaten kassakorting

en: Abandoned Checkouts
nl_NL: Verlaten kassa's

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activation Limit
nl_NL: Activeringslimiet

en: Activation deleted.
nl_NL: Activering verwijderd.

en: Activation updated.
nl_NL: Activering bijgewerkt.

en: Activations
nl_NL: Activeringen

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add A Condition
nl_NL: Voeg een voorwaarde toe

en: Add A Price
nl_NL: Voeg een prijs toe

en: Add A Restriction
nl_NL: Voeg een beperking toe

en: Add Another Price
nl_NL: Voeg nog een prijs toe

en: Add Another Product
nl_NL: Nog een product toevoegen

en: Add Condition
nl_NL: Voorwaarde toevoegen

en: Add Customer
nl_NL: Klant toevoegen

en: Add Downloads
nl_NL: Downloads toevoegen

en: Add Filter
nl_NL: Filter toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Add Integration
nl_NL: Integratie toevoegen

en: Add Media
nl_NL: Voeg media toe

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New Integration
nl_NL: Nieuwe integratie toevoegen

en: Add New Product
nl_NL: Nieuw product toevoegen

en: Add New Upgrade Group
nl_NL: Nieuwe upgradegroep toevoegen

en: Add Product
nl_NL: Product toevoegen

en: Add Product Restriction
nl_NL: Productbeperking toevoegen

en: Add Promotion Code
nl_NL: Promotiecode toevoegen

en: Add To Cart Button Shortcode
nl_NL: Knop Toevoegen aan winkelwagen Shortcode

en: Add User Role
nl_NL: Gebruikersrol toevoegen

en: Add WordPress User Role
nl_NL: WordPress-gebruikersrol toevoegen

en: Add a descirption that will get your customers excited about the offer.
nl_NL: Voeg een beschrijving toe die uw klanten enthousiast maakt voor het aanbod.

en: Add a description
nl_NL: Voeg een beschrijving toe

en: Add a discount incentive for abandoned cart.
nl_NL: Voeg een kortingsbonus toe voor verlaten winkelwagen.

en: Add buy and cart buttons
nl_NL: Voeg koop- en winkelwagenknoppen toe

en: Add cart and buy buttons to your site.
nl_NL: Voeg winkelwagen- en koopknoppen toe aan uw site.

en: Add new Cart
nl_NL: Nieuwe winkelwagen toevoegen

en: Add new Checkout Form
nl_NL: Voeg een nieuw afrekenformulier toe

en: Add some conditions to display this bump.
nl_NL: Voeg enkele voorwaarden toe om deze hobbel weer te geven.

en: Add some products to this upgrade group. A customer who has purchased one of these products can switch between others in this group.
nl_NL: Voeg enkele producten toe aan deze upgradegroep. Een klant die een van deze producten heeft gekocht, kan wisselen tussen andere producten in deze groep.

en: Add the user role of the user who purchased the product.
nl_NL: Voeg de gebruikersrol toe van de gebruiker die het product heeft gekocht.

en: Add this product to a group with others you want the purchaser to switch between.
nl_NL: Voeg dit product toe aan een groep met andere waartussen je de koper wilt laten wisselen.

en: Add your API token to connect to SureCart.
nl_NL: Voeg uw API-token toe om verbinding te maken met SureCart.

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin unrevokes a purchase
nl_NL: Beheerder herroept een aankoop

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Albanian Lek
nl_NL: Albanese lek

en: Algerian Dinar
nl_NL: Algerijnse dinar

en: All Carts
nl_NL: Alle karren

en: All Checkout Forms
nl_NL: Alle afrekenformulieren

en: All of these items are in the cart.
nl_NL: Al deze artikelen zitten in de winkelwagen.

en: Allow Coupon
nl_NL: Waardebon toestaan

en: Allow customers to pay what they want
nl_NL: Laat klanten betalen wat ze willen

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Amount (in the currency of the price) that will be taken off line items associated with this bump.
nl_NL: Bedrag (in de valuta van de prijs) dat van regelitems wordt gehaald die aan deze bump zijn gekoppeld.

en: Amount Off
nl_NL: Bedrag af

en: Amount Paid
nl_NL: Betaald bedrag

en: Amount Refunded
nl_NL: Bedrag teruggestort

en: An error occurred
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: An upgrade groups is how you define upgrade and downgrade paths for your customers. It is based on products they have previously purchased.
nl_NL: Met een upgradegroep definieert u upgrade- en downgradepaden voor uw klanten. Het is gebaseerd op producten die ze eerder hebben gekocht.

en: Angolan Kwanza
nl_NL: Angolese Kwanza

en: Any Customer
nl_NL: Elke klant

en: Any of these items are in the cart.
nl_NL: Een van deze artikelen bevindt zich in de winkelwagen.

en: Any price
nl_NL: Iedere prijs

en: Api Token
nl_NL: Api-token

en: Api token
nl_NL: API-token

en: Applied
nl_NL: Toegepast

en: Applied Balance
nl_NL: Toegepaste balans

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Archive %s? This product will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
nl_NL: %s archiveren? Dit product kan niet worden gekocht en alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren.

en: Archive this bump? This bump will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
nl_NL: Deze bump archiveren? Deze hobbel kan niet worden gekocht en alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren.

en: Archive this price? This product will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
nl_NL: Deze prijs archiveren? Dit product kan niet worden gekocht en alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren.

en: Archived
nl_NL: Gearchiveerd

en: Archived On
nl_NL: Gearchiveerd op

en: Archived.
nl_NL: Gearchiveerd.

en: Are you sure you want to archive this coupon? This will be unavailable for purchase.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze coupon wilt archiveren? Dit zal niet beschikbaar zijn voor aankoop.

en: Are you sure you want to archive this product? This will be unavailable for purchase.
nl_NL: Weet u zeker dat u dit product wilt archiveren? Dit zal niet beschikbaar zijn voor aankoop.

en: Are you sure you want to delete this coupon?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze coupon wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this payment method?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze betaalmethode wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this promotion code?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze promotiecode wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to discard this condition?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze voorwaarde wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to discard this price?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze prijs wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to disconnect this from this customer? This will cause them to lose access to their purchases.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze verbinding met deze klant wilt verbreken? Hierdoor verliezen ze de toegang tot hun aankopen.

en: Are you sure you want to remove the download from this product?
nl_NL: Weet u zeker dat u de download van dit product wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this activation? This site will no longer get updates.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze activatie wilt verwijderen? Deze site krijgt geen updates meer.

en: Are you sure you want to remove this integration? This will affect existing customers who have purchased this product.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze integratie wilt verwijderen? Dit heeft gevolgen voor bestaande klanten die dit product hebben gekocht.

en: Are you sure you want to remove this webhook?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze webhook wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to replace the file in this download? This may push out a new release to everyone.
nl_NL: Weet u zeker dat u het bestand in deze download wilt vervangen? Dit kan een nieuwe release naar iedereen pushen.

en: Are you sure you want to restore this coupon? This will be be available to purchase.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt herstellen? Deze zal te koop zijn.

en: Are you sure you want to restore this product? This will be be available to purchase.
nl_NL: Weet u zeker dat u dit product wilt herstellen? Deze zal te koop zijn.

en: Are you sure you want to start the subscription? This will immediately charge the customer.
nl_NL: Weet je zeker dat je het abonnement wilt starten? Dit brengt direct kosten in rekening bij de klant.

en: Are you sure you wish to delete this media item? This cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u dit media-item wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to mark the order as paid?
nl_NL: Weet je zeker dat je de bestelling als betaald wilt markeren?

en: Argentine Peso
nl_NL: Argentijnse peso

en: Armenian Dram
nl_NL: Armeense dram

en: Aruban Florin
nl_NL: Arubaanse florin

en: Attempt
nl_NL: Poging

en: Australian Dollar
nl_NL: Australische dollar

en: Available for purchase
nl_NL: Beschikbaar om te kopen

en: Average Order Value
nl_NL: Gemiddelde bestelwaarde

en: Azerbaijani Manat
nl_NL: Azerbeidzjaanse Manat

en: Back to All Invoices
nl_NL: Terug naar Alle facturen

en: Bahamian Dollar
nl_NL: Bahamaanse dollar

en: Balance
nl_NL: Evenwicht

en: Balance Transactions
nl_NL: Saldo transacties

en: Bangladeshi Taka
nl_NL: Bengaalse Taka

en: Barbadian Dollar
nl_NL: Barbadiaanse dollar

en: Begins
nl_NL: begint

en: Belarusian Ruble
nl_NL: Wit-Russische roebel

en: Belize Dollar
nl_NL: Belizaanse dollar

en: Bermudian Dollar
nl_NL: Bermuda Dollar

en: Beta Features
nl_NL: Beta-functies

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
nl_NL: Bloktypen waarvoor het patroon bedoeld is.

en: Bolivian Boliviano
nl_NL: Boliviaanse Boliviano

en: Boost Your Revenue
nl_NL: Verhoog uw omzet

en: Bosnia and Herzegovina Convertible Mark
nl_NL: Bosnië en Herzegovina converteerbare mark

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: British Pound
nl_NL: Britse pond

en: Brunei Dollar
nl_NL: Bruneise dollar

en: BuddyBoss Group
nl_NL: BuddyBoss-groep

en: Bulgarian Lev
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Bump Description
nl_NL: Bump Beschrijving

en: Bump Name
nl_NL: Bump naam

en: Bump Priority (1-5)
nl_NL: Stootprioriteit (1-5)

en: Bump archived.
nl_NL: Bump gearchiveerd.

en: Bump deleted.
nl_NL: Bump verwijderd.

en: Bump un-archived.
nl_NL: Bump niet gearchiveerd.

en: Bumps
nl_NL: Drempels

en: Burundian Franc
nl_NL: Burundese Frank

en: Buy Button Shortcode
nl_NL: Koop Knop Shortcode

en: Buy Link
nl_NL: Koop link

en: By %s
nl_NL: Door %s

en: Cache cleared.
nl_NL: Cache gewist.

en: Call to action
nl_NL: Oproep tot actie

en: Cambodian Riel
nl_NL: Cambodjaanse Riel

en: Can't be blank.
nl_NL: Mag niet leeg zijn.

en: Can't be empty.
nl_NL: Kan niet leeg zijn.

en: Canadian Dollar
nl_NL: Canadese dollar

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Subscription
nl_NL: Annuleer abonnement

en: Cancel behavior. Either pending or immediate.
nl_NL: Gedrag annuleren. Ofwel in afwachting of onmiddellijk.

en: Canceled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancels
nl_NL: Annuleert

en: Cape Verdean Escudo
nl_NL: Kaapverdische escudo

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

[ctx: Cart]
en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Cart Recovery Link
nl_NL: Link voor winkelwagenherstel

en: Cart published privately.
nl_NL: Winkelwagen privé gepubliceerd.

en: Cart published.
nl_NL: Winkelwagen gepubliceerd.

en: Cart reverted to draft.
nl_NL: Winkelwagen teruggezet naar concept.

en: Cart scheduled.
nl_NL: Winkelwagen gepland.

[ctx: Cart slug]
en: cart
nl_NL: kar

[ctx: Cart title]
en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart updated.
nl_NL: Winkelwagen bijgewerkt.

en: Carts list
nl_NL: Karren lijst

en: Carts list navigation
nl_NL: Carts lijst navigatie

en: Cayman Islands Dollar
nl_NL: Kaaimaneilandse dollar

en: Central African Cfa Franc
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Cfa-frank

en: Cfp Franc
nl_NL: Cfp-Frank

en: Change
nl_NL: Wijziging

en: Change Product
nl_NL: Product wijzigen

en: Change Product And Increase Quantity
nl_NL: Wijzig het product en verhoog de hoeveelheid

en: Change Product Decrease Quantity
nl_NL: Product wijzigen Aantal verlagen

en: Change your plugin performance settings.
nl_NL: Wijzig de prestatie-instellingen van uw plug-in.

en: Change your plugin uninstall settings.
nl_NL: Wijzig uw instellingen voor het verwijderen van plug-ins.

en: Charge
nl_NL: Aanval

en: Charge tax on this product
nl_NL: Belasting heffen op dit product

en: Charges
nl_NL: kosten

en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

en: Checkout Details
nl_NL: Afrekenen Details

en: Checkout Form
nl_NL: Afrekenen formulier

[ctx: Checkout Form]
en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Checkout Form published privately.
nl_NL: Afrekenformulier privé gepubliceerd.

en: Checkout Form published.
nl_NL: Afrekenformulier gepubliceerd.

en: Checkout Form reverted to draft.
nl_NL: Afrekenformulier teruggezet naar concept.

en: Checkout Form scheduled.
nl_NL: Afrekenformulier gepland.

en: Checkout Form updated.
nl_NL: Afrekenformulier bijgewerkt.

en: Checkout Forms list
nl_NL: Lijst met afrekenformulieren

en: Checkout Forms list navigation
nl_NL: Navigatie in de lijst met afrekenformulieren

en: Checkout Recovery Rate
nl_NL: Afrekenen Herstelpercentage

en: Chilean Peso
nl_NL: Chileense peso

en: Chinese Renminbi Yuan
nl_NL: Chinese renminbi-yuan

en: Choose
nl_NL: Kiezen

en: Choose An Item
nl_NL: Kies een item

en: Choose a product
nl_NL: Kies een product

en: Choose a type
nl_NL: Kies een soort

en: Clear Account Cache
nl_NL: Accountcache wissen

en: Colombian Peso
nl_NL: Colombiaanse peso

en: Coming soon...
nl_NL: Binnenkort beschikbaar...

en: Commerce on WordPress has never been easier, faster, or more flexible.
nl_NL: Commerce op WordPress is nog nooit zo eenvoudig, sneller of flexibeler geweest.

en: Comorian Franc
nl_NL: Comorese Frank

en: Compare at price
nl_NL: Vergelijk op prijs

en: Complete Installation
nl_NL: Volledige installatie

en: Complete Signup
nl_NL: Voltooi de aanmelding

en: Completely remove all plugin data when deleted. This cannot be undone.
nl_NL: Verwijder alle plug-ingegevens volledig wanneer ze worden verwijderd. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: Congolese Franc
nl_NL: Congolese Frank

en: Connect a user
nl_NL: Verbind een gebruiker

en: Connected processors
nl_NL: Verbonden processoren

en: Connection
nl_NL: Verbinding

en: Connection Details
nl_NL: Verbindingsdetails

en: Connection Settings
nl_NL: Verbindingsinstellingen

en: Contact support for additional help
nl_NL: Neem contact op met ondersteuning voor aanvullende hulp

en: Copied to clipboard.
nl_NL: Gekopieerd naar het klembord.

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Links
nl_NL: Koppelingen kopiëren

en: Costa Rican Colón
nl_NL: Costa Ricaanse Colon

en: Could not cancel subscription.
nl_NL: Kan abonnement niet opzeggen.

en: Could not complete the request. Please try again.
nl_NL: Kan het verzoek niet voltooien. Probeer het opnieuw.

en: Could not download the file.
nl_NL: Kan het bestand niet downloaden.

en: Could not start subscription.
nl_NL: Kan abonnement niet starten.

en: Could not un-cancel subscription.
nl_NL: Kan het opzeggen van het abonnement niet ongedaan maken.

en: Coupon Name
nl_NL: Naam coupon

en: Coupon created.
nl_NL: Waardebon gemaakt.

en: Coupon is valid for
nl_NL: Waardebon is geldig voor

en: Coupon updated.
nl_NL: Coupon bijgewerkt.

en: Coupons
nl_NL: Waardebonnen

en: Course Access
nl_NL: Cursus toegang

en: Create
nl_NL: Creëren

en: Create A Form
nl_NL: Maak een formulier

en: Create A Product
nl_NL: Maak een product

en: Create Coupon
nl_NL: Waardebon maken

en: Create Invoice
nl_NL: Factuur maken

en: Create New Coupon
nl_NL: Nieuwe kortingsbon maken

en: Create New Customer
nl_NL: Nieuwe klant aanmaken

en: Create New Form
nl_NL: Nieuw formulier maken

en: Create New Order Bump
nl_NL: Creëer een nieuwe orderbump

en: Create New Product
nl_NL: Nieuw product maken

en: Create Price
nl_NL: Prijs maken

en: Create Product Group
nl_NL: Productgroep maken

en: Create Upgrade Group
nl_NL: Upgradegroep maken

en: Create a new checkout form.
nl_NL: Maak een nieuw afrekenformulier aan.

en: Create products
nl_NL: Maak producten

en: Create products to start selling.
nl_NL: Maak producten om te beginnen met verkopen.

en: Create this customer in test mode if you are going to use this account for test mode purchasing.
nl_NL: Maak deze klant aan in testmodus als u dit account gaat gebruiken voor aankopen in testmodus.

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Created On
nl_NL: Gemaakt op

en: Created at timestamp
nl_NL: Gemaakt op tijdstempel

en: Created on %s
nl_NL: Gemaakt op %s

en: Credit Balance
nl_NL: Kredietbalans

en: Croatian Kuna
nl_NL: Kroatische kuna

en: Current Release
nl_NL: Huidige uitgave

en: Custom Amount
nl_NL: Aangepast bedrag

en: Custom Call to action
nl_NL: Aangepaste oproep tot actie

en: Custom amount
nl_NL: Aangepast bedrag

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer Dashboard
nl_NL: Klantendashboard

en: Customer Details
nl_NL: Klant details

en: Customer Email
nl_NL: Klanten email

en: Customer Name
nl_NL: klantnaam

en: Customer Purchase Limit
nl_NL: Aankooplimiet van de klant

en: Customer created.
nl_NL: Klant gemaakt.

en: Customer updated.
nl_NL: Klant bijgewerkt.

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customers will enter this discount code at checkout. Leave this blank and we will generate one for you.
nl_NL: Klanten vullen deze kortingscode in bij het afrekenen. Laat dit leeg en we zullen er een voor u genereren.

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Customize forms
nl_NL: Formulieren aanpassen

en: Customize your checkout forms with a no-code experience.
nl_NL: Pas uw afrekenformulieren aan met een ervaring zonder code.

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische kroon

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Danish Krone
nl_NL: Deense kroon

en: Data Export
nl_NL: Gegevens exporteren

en: Data collection settings for GDPR.
nl_NL: Instellingen voor gegevensverzameling voor de AVG.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Day
nl_NL: Dag

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Decrease quantity
nl_NL: Verlaag de hoeveelheid

en: Default Price
nl_NL: Standaard prijs

en: Default payment method changed.
nl_NL: Standaard betaalmethode gewijzigd.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Update
nl_NL: Bijwerken verwijderen

en: Delete permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete this coupon?
nl_NL: Deze kortingsbon verwijderen?

en: Delete this payment method?
nl_NL: Deze betaalmethode verwijderen?

en: Delete this promotion code?
nl_NL: Deze actiecode verwijderen?

en: Deleted.
nl_NL: verwijderd.

en: Design & Branding
nl_NL: Ontwerp & Branding

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
nl_NL: Bepaalt of het patroon zichtbaar is in de inserter.

en: Disable
nl_NL: Uitzetten

en: Disable "%s"?
nl_NL: " %s " uitschakelen?

en: Disabled
nl_NL: Gehandicapt

en: Disconnect
nl_NL: Loskoppelen

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount Amount
nl_NL: Korting hoeveelheid

en: Discount Duration
nl_NL: Kortingsduur

en: Discount Expires
nl_NL: Korting verloopt

en: Discount Settings
nl_NL: Kortingsinstellingen

en: Discounts
nl_NL: kortingen

en: Dismiss Notice
nl_NL: Kennisgeving negeren

en: Display Conditions
nl_NL: Voorwaarden weergeven

en: Djiboutian Franc
nl_NL: Djiboutiaanse frank

en: Dominican Peso
nl_NL: Dominicaanse peso

en: Don't Cancel
nl_NL: Annuleer niet

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Downgrade behavior. Either pending or immediate.
nl_NL: Downgrade gedrag. Ofwel in afwachting of onmiddellijk.

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download Invoice
nl_NL: Factuur downloaden

en: Download Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs downloaden

en: Download Receipt / Invoice
nl_NL: Ontvangstbewijs / factuur downloaden

en: Download added.
nl_NL: Downloaden toegevoegd.

en: Download archived.
nl_NL: Gearchiveerd downloaden.

en: Download removed.
nl_NL: Download verwijderd.

en: Download un-archived.
nl_NL: Niet-gearchiveerd downloaden.

en: Downloads
nl_NL: Downloaden

en: Duplicate
nl_NL: Duplicaat

en: Duration
nl_NL: Duur

en: EU VAT
nl_NL: EU-btw

en: East Caribbean Dollar
nl_NL: Oost-Caribische dollar

en: Edit
nl_NL: Bewerking

en: Edit Activation
nl_NL: Activering bewerken

en: Edit Bump
nl_NL: Bump bewerken

en: Edit Cart
nl_NL: Winkelwagen bewerken

en: Edit Checkout Form
nl_NL: Afrekenformulier bewerken

en: Edit Coupon
nl_NL: Coupon bewerken

en: Edit Customer
nl_NL: Klant bewerken

en: Edit Form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Edit Order
nl_NL: Bestelling bewerken

en: Edit Product
nl_NL: Product bewerken

en: Edit Product Group
nl_NL: Productgroep bewerken

en: Edit Promotion Code
nl_NL: Promotiecode bewerken

en: Edit Subscription
nl_NL: Abonnement bewerken

en: Egyptian Pound
nl_NL: Egyptische pond

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email #%d
nl_NL: E-mail # %d

en: Email Sent
nl_NL: Email verzonden

en: Email Status
nl_NL: E-mailstatus

en: Email or username for the request
nl_NL: E-mailadres of gebruikersnaam voor het verzoek

en: Enable access to a BuddyBoss Group.
nl_NL: Toegang tot een BuddyBoss-groep inschakelen.

en: Enable access to a LearnDash course.
nl_NL: Toegang tot een LearnDash-cursus inschakelen.

en: Enable access to a LearnDash group.
nl_NL: Toegang tot een LearnDash-groep inschakelen.

en: Enable access to a LifterLMS course.
nl_NL: Toegang tot een LifterLMS-cursus inschakelen.

en: Enable access to a MemberPress membership.
nl_NL: Toegang tot een MemberPress-lidmaatschap inschakelen.

en: Enable access to a TutorLMS course.
nl_NL: Toegang tot een TutorLMS-cursus inschakelen.

en: Enable license creation
nl_NL: Schakel het maken van licenties in

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Ended
nl_NL: beëindigd

en: Ending Balance
nl_NL: Eindbalans

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nl_NL: Zorg ervoor dat de resultatenset specifieke ID's uitsluit.

en: Ensure result set excludes specific license IDs.
nl_NL: Zorg ervoor dat de resultatenset specifieke licentie-ID's uitsluit.

en: Enter the number of unique activations for this key. Leave blank for infinite.
nl_NL: Voer het aantal unieke activeringen voor deze sleutel in. Laat leeg voor oneindig.

en: Enter the number of unique activations per license key. Leave blank for infinite.
nl_NL: Voer het aantal unieke activeringen per licentiesleutel in. Laat leeg voor oneindig.

en: Enter your API Token
nl_NL: Voer uw API-token in

en: Enter your api token.
nl_NL: Voer uw API-token in.

en: Error copying to clipboard
nl_NL: Fout bij kopiëren naar klembord

en: Error copying to clipboard.
nl_NL: Fout bij kopiëren naar klembord.

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: Ethiopian Birr
nl_NL: Ethiopische Birr

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed to cancel subscription.
nl_NL: Kan abonnement niet opzeggen.

en: Failed to create refund.
nl_NL: Kan terugbetaling niet maken.

en: Failed to save coupon.
nl_NL: Kan kortingsbon niet opslaan.

en: Failed to start subscription.
nl_NL: Kan abonnement niet starten.

en: Failed to un-cancel subscription.
nl_NL: Kan het opzeggen van het abonnement niet ongedaan maken.

en: Failed to update. Please check for errors and try again.
nl_NL: Kan niet updaten. Controleer op fouten en probeer het opnieuw.

en: Falkland Pound
nl_NL: Falkland pond

en: Fijian Dollar
nl_NL: Fiji Dollar

en: File
nl_NL: Bestand

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Files attached to the product.
nl_NL: Bestanden bij het product gevoegd.

en: Filter checkout forms list
nl_NL: Filter de lijst met afrekenformulieren

en: Final Email Delay
nl_NL: Laatste e-mailvertraging

en: Find My Api Token
nl_NL: Vind mijn API-token

en: Find a product...
nl_NL: Zoek een product...

en: Fingerprint
nl_NL: Vingerafdruk

en: First Email Delay
nl_NL: Eerste e-mailvertraging

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Fixed Discount
nl_NL: Vaste korting

en: For %d months
nl_NL: Voor %d maanden

en: Forever
nl_NL: Voor altijd

en: Form ID is invalid.
nl_NL: Formulier-ID is ongeldig.

en: Form ID is required.
nl_NL: Formulier-ID is vereist.

[ctx: Form slug]
en: checkout
nl_NL: uitchecken

[ctx: Form title]
en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Fraudulent
nl_NL: Frauduleus

en: Free Trial
nl_NL: Gratis proefversie

en: Free Trial Days
nl_NL: Gratis proefdagen

en: GDPR Message
nl_NL: AVG bericht

en: GDPR Settings
nl_NL: AVG-instellingen

en: GMT+00:00) Lisbon
nl_NL: GMT+00:00) Lissabon

en: GMT+00:00) London
nl_NL: GMT+00:00) Londen

en: GMT+00:00) UTC
nl_NL: GMT+00:00) GMT

en: GMT+01:00) Belgrade
nl_NL: GMT+01:00) Belgrado

en: GMT+01:00) Berlin
nl_NL: GMT+01:00) Berlijn

en: GMT+01:00) Brussels
nl_NL: GMT+01:00) Brussel

en: GMT+01:00) Budapest
nl_NL: GMT+01:00) Boedapest

en: GMT+01:00) Copenhagen
nl_NL: GMT+01:00) Kopenhagen

en: GMT+01:00) Paris
nl_NL: GMT+01:00) Parijs

en: GMT+01:00) Prague
nl_NL: GMT+01:00) Praag

en: GMT+01:00) Vienna
nl_NL: GMT+01:00) Wenen

en: GMT+01:00) Warsaw
nl_NL: GMT+01:00) Warschau

en: GMT+01:00) West Central Africa
nl_NL: GMT+01:00) West-Centraal-Afrika

en: GMT+01:00) Zurich
nl_NL: GMT+01:00) Zürich

en: GMT+02:00) Athens
nl_NL: GMT+02:00) Athene

en: GMT+02:00) Bucharest
nl_NL: GMT+02:00) Boekarest

en: GMT+02:00) Cairo
nl_NL: GMT+02:00) Caïro

en: GMT+02:00) Jerusalem
nl_NL: GMT+02:00) Jeruzalem

en: GMT+02:00) Kyiv
nl_NL: GMT+02:00) Kiev

en: GMT+03:00) Baghdad
nl_NL: GMT+03:00) Bagdad

en: GMT+03:00) Istanbul
nl_NL: GMT+03:00) Istanboel

en: GMT+03:00) Kuwait
nl_NL: GMT+03:00) Koeweit

en: GMT+03:00) Moscow
nl_NL: GMT+03:00) Moskou

en: GMT+03:00) Riyadh
nl_NL: GMT+03:00) Riyad

en: GMT+03:00) St. Petersburg
nl_NL: GMT+03:00) Sint-Petersburg

en: GMT+03:30) Tehran
nl_NL: GMT+03:30) Teheran

en: GMT+04:00) Baku
nl_NL: GMT+04:00) Bakoe

en: GMT+04:00) Muscat
nl_NL: GMT+04:00) Masqat

en: GMT+04:00) Yerevan
nl_NL: GMT+04:00) Jerevan

en: GMT+04:30) Kabul
nl_NL: GMT+04:30) Kaboel

en: GMT+05:00) Ekaterinburg
nl_NL: GMT+05:00) Jekaterinenburg

en: GMT+05:00) Tashkent
nl_NL: GMT+05:00) Tasjkent

en: GMT+05:30) Kolkata
nl_NL: GMT+05:30) Calcutta

en: GMT+05:45) Kathmandu
nl_NL: GMT+05:45) Katmandu

en: GMT+07:00) Jakarta
nl_NL: GMT+07:00) Djakarta

en: GMT+07:00) Krasnoyarsk
nl_NL: GMT+07:00) Krasnojarsk

en: GMT+08:00) Beijing
nl_NL: GMT+08:00) Peking

en: GMT+08:00) Chongqing
nl_NL: GMT+08:00) Tsjoengking

en: GMT+08:00) Hong Kong
nl_NL: GMT+08:00) Hongkong

en: GMT+08:00) Irkutsk
nl_NL: GMT+08:00) Irkoetsk

en: GMT+09:00) Seoul
nl_NL: GMT+09:00) Seoel

en: GMT+09:00) Tokyo
nl_NL: GMT+09:00) Tokio

en: GMT+09:00) Yakutsk
nl_NL: GMT+09:00) Jakoetsk

en: GMT+10:00) Sydney
nl_NL: GMT+10:00) Sidney

en: GMT+11:00) New Caledonia
nl_NL: GMT+11:00) Nieuw-Caledonië

en: GMT+11:00) Solomon Is.
nl_NL: GMT+11:00) Salomo Is.

en: GMT+12:00) Kamchatka
nl_NL: GMT+12:00) Kamtsjatka

en: GMT+13:00) Nuku&#39;alofa
nl_NL: GMT+13:00) Nuku'alofa

en: GMT-01:00) Azores
nl_NL: GMT-01:00) Azoren

en: GMT-01:00) Cape Verde Is.
nl_NL: GMT-01:00) Kaapverdië Is.

en: GMT-02:00) Mid-Atlantic
nl_NL: GMT-02:00) Midden-Atlantische Oceaan

en: GMT-03:00) Brasilia
nl_NL: GMT-03:00) Brazilië

en: GMT-03:00) Greenland
nl_NL: GMT-03:00) Groenland

en: GMT-04:00) Atlantic Time (Canada)
nl_NL: GMT-04:00) Atlantische tijd (Canada)

en: GMT-05:00) America/Detroit
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Detroit

en: GMT-05:00) America/Indiana/Marengo
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Indiana/Marengo

en: GMT-05:00) America/Indiana/Petersburg
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Indiana/Petersburg

en: GMT-05:00) America/Indiana/Vevay
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Indiana/Vevay

en: GMT-05:00) America/Indiana/Vincennes
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Indiana/Vincennes

en: GMT-05:00) America/Indiana/Winamac
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Indiana/Winamac

en: GMT-05:00) America/Kentucky/Louisville
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Kentucky/Louisville

en: GMT-05:00) America/Kentucky/Monticello
nl_NL: GMT-05:00) Amerika/Kentucky/Monticello

en: GMT-05:00) Eastern Time (US & Canada)
nl_NL: GMT-05:00) Eastern Time (VS en Canada)

en: GMT-05:00) Indiana (East)
nl_NL: GMT-05:00) Indiana (Oost)

en: GMT-06:00) America/Indiana/Knox
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/Indiana/Knox

en: GMT-06:00) America/Indiana/Tell_City
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/Indiana/Tell_City

en: GMT-06:00) America/Menominee
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/Menominee

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/Beulah
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/North_Dakota/Beulah

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/Center
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/North_Dakota/Center

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/New_Salem
nl_NL: GMT-06:00) Amerika/Noord_Dakota/Nieuw_Salem

en: GMT-06:00) Central America
nl_NL: GMT-06:00) Midden-Amerika

en: GMT-06:00) Central Time (US & Canada)
nl_NL: GMT-06:00) Central Time (VS en Canada)

en: GMT-06:00) Mexico City
nl_NL: GMT-06:00) Mexico-Stad

en: GMT-07:00) America/Boise
nl_NL: GMT-07:00) Amerika/Boise

en: GMT-07:00) Mazatlan
nl_NL: GMT-07:00) Mazatlán

en: GMT-07:00) Mountain Time (US & Canada)
nl_NL: GMT-07:00) Bergtijd (VS en Canada)

en: GMT-08:00) Pacific Time (US & Canada)
nl_NL: GMT-08:00) Pacific Time (VS en Canada)

en: GMT-09:00) America/Anchorage
nl_NL: GMT-09:00) Amerika/Anchorage

en: GMT-09:00) America/Metlakatla
nl_NL: GMT-09:00) Amerika/Metlakatla

en: GMT-09:00) America/Nome
nl_NL: GMT-09:00) Amerika/Nome

en: GMT-09:00) America/Sitka
nl_NL: GMT-09:00) Amerika/Sitka

en: GMT-09:00) America/Yakutat
nl_NL: GMT-09:00) Amerika/Yakutat

en: GMT-10:00) America/Adak
nl_NL: GMT-10:00) Amerika/Adak

en: GMT-10:00) Hawaii
nl_NL: GMT-10:00) Hawaï

en: GMT-11:00) American Samoa
nl_NL: GMT-11:00) Amerikaans-Samoa

en: GMT-11:00) Midway Island
nl_NL: GMT-11:00) Midway-eiland

en: GMT-12:00) International Date Line West
nl_NL: GMT-12:00) Internationale datumgrens west

en: Gambian Dalasi
nl_NL: Gambiaanse dalasi

en: Georgian Lari
nl_NL: Georgische Lari

en: Get Help
nl_NL: Hulp krijgen

en: Get Started
nl_NL: Begin

en: Get started by creating your first product or creating a new checkout form.
nl_NL: Ga aan de slag door uw eerste product aan te maken of een nieuw afrekenformulier aan te maken.

en: Get started with SureCart
nl_NL: Ga aan de slag met SureCart

en: Gibraltar Pound
nl_NL: Gibraltarees pond

en: Group Access
nl_NL: Groepstoegang

en: Group Name
nl_NL: Groepsnaam

en: Grow your store worry-free.
nl_NL: Laat uw winkel zorgeloos groeien.

en: Guatemalan Quetzal
nl_NL: Guatemalteekse Quetzal

en: Guinean Franc
nl_NL: Guinese Frank

en: Guyanese Dollar
nl_NL: Guyaanse dollar

en: Haitian Gourde
nl_NL: Haïtiaanse pompoen

en: Help
nl_NL: Hulp

en: Hide %d Archived Prices
nl_NL: %d gearchiveerde prijzen verbergen

en: Hide %d Archived Promotion Codes
nl_NL: Verberg %d gearchiveerde promotiecodes

en: Home
nl_NL: Thuis

en: Honduran Lempira
nl_NL: Hondurese Lempira

en: Hong Kong Dollar
nl_NL: Hong Kong dollar

en: How To Add Buttons
nl_NL: Hoe knoppen toe te voegen

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse forint

en: Icelandic Króna
nl_NL: IJslandse kroon

en: If all of these conditions are true
nl_NL: Als al deze voorwaarden waar zijn

en: If any of these conditions are true
nl_NL: Als een van deze voorwaarden waar is

en: If none of these conditions are true
nl_NL: Als geen van deze voorwaarden waar is

en: If set to true GST taxes will be calculated for all Canadian provinces.
nl_NL: Indien ingesteld op true GST, worden belastingen berekend voor alle Canadese provincies.

en: If set to true VAT taxes will be calculated for all EU countries.
nl_NL: Indien ingesteld op True, worden btw-belastingen berekend voor alle EU-landen.

en: If set to true VAT taxes will be calculated using the account's home country VAT rate.
nl_NL: Indien ingesteld op echte btw, worden belastingen berekend op basis van het btw-tarief van het thuisland van het account.

en: If set to true abandonded order reminder emails will be sent to customers.
nl_NL: Indien ingesteld op waar, worden herinneringsmails voor verlaten bestellingen naar klanten verzonden.

en: If set to true order confirmation emails will be sent to customers.
nl_NL: Indien ingesteld op waar, worden er e-mails met orderbevestiging naar klanten verzonden.

en: If set to true refund emails will be sent to customers.
nl_NL: Indien ingesteld op waar, worden er e-mails over terugbetalingen naar klanten verzonden.

en: If set to true subscription dunning emails will be sent to customers.
nl_NL: Indien ingesteld op waar, worden aanmaningsmails voor abonnementen naar klanten verzonden.

en: If set to true taxes will be automatically calculated.
nl_NL: Indien ingesteld op waar, worden belastingen automatisch berekend.

en: Ignore notice.
nl_NL: Negeer melding.

en: Ignore this notice. This is a duplicate or staging site.
nl_NL: Negeer deze melding. Dit is een duplicaat- of staging-site.

en: Immediately
nl_NL: Onmiddellijk

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Increase quantity
nl_NL: Verhoog de hoeveelheid

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase roepie

en: Indonesian Rupiah
nl_NL: Indonesische Roepia

en: Inspector
nl_NL: Inspecteur

en: Installment
nl_NL: Voorschot

en: Insufficient Funds
nl_NL: Onvoldoende fondsen

en: Integration
nl_NL: Integratie

en: Integration deleted.
nl_NL: Integratie verwijderd.

en: Integration saved.
nl_NL: Integratie opgeslagen.

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid API Token
nl_NL: Ongeldig API-token

en: Invalid promotion code.
nl_NL: Ongeldige promotiecode.

en: Invalid request. Please try again.
nl_NL: Ongeldig verzoek. Probeer het opnieuw.

en: Invalid verification code
nl_NL: Ongeldige verificatie code

en: Invalid.
nl_NL: Ongeldig.

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Invoice Details
nl_NL: Factuurgegevens

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Invoices are similar to orders, but are used for payments and plan changes on active subscriptions. In the future you will be able to create an invoice to send out.
nl_NL: Facturen zijn vergelijkbaar met bestellingen, maar worden gebruikt voor betalingen en abonnementswijzigingen op actieve abonnementen. In de toekomst kunt u een factuur maken om te verzenden.

en: Israeli New Sheqel
nl_NL: Israëlische Nieuwe Shekel

en: It does not match parent currency.
nl_NL: Het komt niet overeen met de bovenliggende valuta.

en: It is archived.
nl_NL: Het is gearchiveerd.

en: It is expired.
nl_NL: Het is verlopen.

en: It is not a valid hex color.
nl_NL: Het is geen geldige hexadecimale kleur.

en: It is not valid or enabled.
nl_NL: Het is niet geldig of ingeschakeld.

en: It looks like this site has moved or has been duplicated. SureCart has created new webhooks for the domain to prevent purchase sync issues. Should we remove the previous webook?
nl_NL: Het lijkt erop dat deze site is verplaatst of gedupliceerd. SureCart heeft nieuwe webhooks voor het domein gemaakt om synchronisatieproblemen met aankopen te voorkomen. Moeten we het vorige webook verwijderen?

en: It looks like you are not yet a customer.
nl_NL: Het lijkt erop dat u nog geen klant bent.

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: Jamaican Dollar
nl_NL: Jamaicaanse dollar

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Just one last step!
nl_NL: Nog een laatste stap!

en: Kazakhstani Tenge
nl_NL: Kazachstaanse Tenge

en: Keep Update
nl_NL: Blijf bijwerken

en: Kenyan Shilling
nl_NL: Keniaanse shilling

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Kyrgyzstani Som
nl_NL: Kirgizische Som

en: Last 30 Days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: LearnDash Course
nl_NL: LearnDash-cursus

en: LearnDash Group
nl_NL: LearnDash-groep

en: LearnDash Groups
nl_NL: LearnDash-groepen

en: Leave the heavy-lifting to us. Use SureCart's built-in native integrations with all the plugins you use. Purchases and subscriptions are automatically synced with your plugins.
nl_NL: Laat het zware werk aan ons over. Gebruik de ingebouwde native integraties van SureCart met alle plug-ins die u gebruikt. Aankopen en abonnementen worden automatisch gesynchroniseerd met uw plug-ins.

en: Leave this blank and we will generate one for you.
nl_NL: Laat dit leeg en we zullen er een voor u genereren.

en: Lebanese Pound
nl_NL: Libanees pond

en: Liberian Dollar
nl_NL: Liberiaanse dollar

en: License
nl_NL: Licentie

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: License updated.
nl_NL: Licentie bijgewerkt.

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Licensing
nl_NL: Licentieverlening

en: LifterLMS Course
nl_NL: LifterLMS-cursus

en: Limit Per-Customer Purchases
nl_NL: Beperk aankopen per klant

en: Limit To A Specific Customer
nl_NL: Beperk tot een specifieke klant

en: Limit result set to users with a customer.
nl_NL: Beperk de resultaatset tot gebruikers met een klant.

en: Limit result set to users with specific customer ids.
nl_NL: Beperk de resultaatset tot gebruikers met specifieke klant-ID's.

en: Limit the end date when customers can redeem this coupon.
nl_NL: Beperk de einddatum waarop klanten deze coupon kunnen inwisselen.

en: Limit the number of times a single customer can purchase this product.
nl_NL: Beperk het aantal keren dat een enkele klant dit product kan kopen.

en: Limit the number of times this code can be redeemed.
nl_NL: Beperk het aantal keren dat deze code kan worden ingewisseld.

en: Limit the usage of this promotion code
nl_NL: Beperk het gebruik van deze promotiecode

en: Links and Shortcodes
nl_NL: Links en Shortcodes

en: Load More
nl_NL: Meer laden

en: Local / Staging
nl_NL: Lokaal / Staging

en: Login
nl_NL: Log in

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Macanese Pataca
nl_NL: Macause pataca

en: Macedonian Denar
nl_NL: Macedonische denar

en: Make Default
nl_NL: Standaard maken

en: Malagasy Ariary
nl_NL: Malagassische Ariary

en: Malawian Kwacha
nl_NL: Malawische Kwacha

en: Malaysian Ringgit
nl_NL: Maleisische ringgit

en: Maldivian Rufiyaa
nl_NL: Maldivische Rufiyaa

en: Manage Scheduled Update
nl_NL: Beheer geplande updates

en: Mark Paid
nl_NL: Markeer betaald

en: Mauritanian Ouguiya
nl_NL: Mauritaanse Ouguiya

en: Mauritian Rupee
nl_NL: Mauritiaanse roepie

en: Maximum Price
nl_NL: Maximale prijs

en: MemberPress Membership
nl_NL: MemberPress Lidmaatschap

en: Membership Access
nl_NL: Lidmaatschap Toegang

en: Metadata
nl_NL: Metagegevens

en: Metadata for the order.
nl_NL: Metagegevens voor de bestelling.

en: Method
nl_NL: Methode

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nl_NL: Methode ' %s ' niet geïmplementeerd. Moet worden overschreven in subklasse.

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse peso

en: Minimum Price
nl_NL: Minimum prijs

en: Miscellaneous
nl_NL: Gemengd

en: Mode
nl_NL: modus

en: Moldovan Leu
nl_NL: Moldavische Leu

en: Mongolian Tögrög
nl_NL: Mongoolse Tögrög

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Moroccan Dirham
nl_NL: Marokkaanse dirham

en: Move to Trash
nl_NL: Verplaatsen naar prullenbak

en: Mozambican Metical
nl_NL: Mozambikaanse metical

en: Must be accepted.
nl_NL: Moet geaccepteerd worden.

en: Must be an integer
nl_NL: Moet een geheel getal zijn

en: Must be blank
nl_NL: Moet leeg zijn

en: Must be even
nl_NL: Moet gelijk zijn

en: Must be larger.
nl_NL: Moet groter zijn.

en: Must be odd
nl_NL: Moet vreemd zijn

en: Must be smaller.
nl_NL: Moet kleiner zijn.

en: My website domain has permanently changed. Remove webhook for %s
nl_NL: Het domein van mijn website is permanent gewijzigd. Verwijder webhook voor %s

en: Myanmar Kyat
nl_NL: Myanmarese kyat

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name your own price
nl_NL: Noem je eigen prijs

en: Namibian Dollar
nl_NL: Namibische dollar

en: Nepalese Rupee
nl_NL: Nepalese roepie

en: Net Payment
nl_NL: Netto betaling

en: Netherlands Antillean Gulden
nl_NL: Nederlands Antilliaanse Gulden

en: New Cart
nl_NL: Nieuwe winkelwagen

en: New Checkout Form
nl_NL: Nieuw afrekenformulier

en: New Promotion Code
nl_NL: Nieuwe promotiecode

en: New Taiwan Dollar
nl_NL: Nieuwe Taiwanese dollar

en: New Upgrade Group
nl_NL: Nieuwe upgradegroep

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw-Zeelandse dollar

en: Next Page
nl_NL: Volgende bladzijde

en: Nicaraguan Córdoba
nl_NL: Nicaraguaanse Córdoba

en: Nigerian Naira
nl_NL: Nigeriaanse Naira

en: No charges
nl_NL: Geen kosten

en: No checkout forms found in Trash.
nl_NL: Geen afrekenformulieren gevonden in Prullenbak.

en: No checkout forms found.
nl_NL: Geen afrekenformulieren gevonden.

en: No code specified
nl_NL: Geen code opgegeven

en: No customers found.
nl_NL: Geen klanten gevonden.

en: No discount.
nl_NL: Geen korting.

en: No items found
nl_NL: Geen items gevonden

en: No licenses found.
nl_NL: Geen licenties gevonden.

en: No more charges.
nl_NL: Geen kosten meer.

en: No more orders.
nl_NL: Geen bestellingen meer.

en: No more subscriptions.
nl_NL: Geen abonnementen meer.

en: No name provided
nl_NL: Geen naam opgegeven

en: No order bumps found.
nl_NL: Geen orderhobbels gevonden.

en: No price
nl_NL: Geen prijs

en: No product
nl_NL: Geen product

en: No products found.
nl_NL: Geen producten gevonden.

en: None
nl_NL: Geen

en: None found.
nl_NL: Geen gevonden.

en: None of these items are in the cart.
nl_NL: Geen van deze artikelen bevindt zich in de winkelwagen.

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: Not Found
nl_NL: Niet gevonden

en: Not Redeemed
nl_NL: Niet ingewisseld

en: Not Scheduled
nl_NL: Niet gepland

en: Not a number
nl_NL: Geen nummer

en: Not found.
nl_NL: Niet gevonden.

en: Note: By checking this, it will show confirmation text below the email on checkout forms.
nl_NL: Opmerking: door dit aan te vinken, wordt er een bevestigingstekst weergegeven onder de e-mail op afrekenformulieren.

en: Notification Settings
nl_NL: Notificatie instellingen

en: Notification settings for abandoned checkouts
nl_NL: Meldingsinstellingen voor afgebroken betalingen

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number Type
nl_NL: Type nummer

en: Number of Payments
nl_NL: Aantal betalingen

en: Number of days until expiration
nl_NL: Aantal dagen tot vervaldatum

en: Number of months
nl_NL: Aantal maanden

en: Okay
nl_NL: Oké

en: On the final email
nl_NL: Op de laatste e-mail

en: On the first email
nl_NL: Op de eerste e-mail

en: On the second email
nl_NL: Op de tweede e-mail

en: Once
nl_NL: Eenmaal

en: One Time
nl_NL: Een keer

en: One-Time
nl_NL: Een keer

en: Only one active abandoned checkout is allowed at a time
nl_NL: Er is slechts één actieve afgebroken betaling tegelijk toegestaan

en: Only return objects that belong to the given product groups.
nl_NL: Retourneer alleen objecten die behoren tot de opgegeven productgroepen.

en: Only return objects that belong to the given products.
nl_NL: Retourneer alleen objecten die bij de opgegeven producten horen.

en: Only return objects that have this currency. If not set, this will fallback to the account's default currency.
nl_NL: Retourneer alleen objecten die deze valuta hebben. Als dit niet is ingesteld, wordt teruggevallen op de standaardvaluta van de rekening.

en: Only return prices that allow ad hoc amounts or not.
nl_NL: Retourneer alleen prijzen die al dan niet ad hoc bedragen toestaan.

en: Only return products that are recurring or not recurring (one time).
nl_NL: Retourneer alleen producten die terugkerend of niet terugkerend (eenmalig) zijn.

en: Opt-in to some beta features of the plugin.
nl_NL: Meld u aan voor enkele bètafuncties van de plug-in.

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order Bump Price
nl_NL: Stootprijs bestellen

en: Order Bump updated.
nl_NL: Orderbump bijgewerkt.

en: Order Bumps
nl_NL: Bestel Bumps

en: Order Confirmation
nl_NL: Order bevestiging

en: Order Details
nl_NL: Bestel Details

en: Order Marked as Paid.
nl_NL: Bestelling gemarkeerd als betaald.

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Orders & Receipts
nl_NL: Bestellingen & ontvangsten

en: Other
nl_NL: Ander

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Owner data.
nl_NL: Eigenaar gegevens.

[ctx: Page slug]
en: checkout
nl_NL: uitchecken

[ctx: Page slug]
en: customer-dashboard
nl_NL: klant-dashboard

[ctx: Page slug]
en: order-confirmation
nl_NL: order bevestiging

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

[ctx: Page title]
en: Thank you!
nl_NL: Bedankt!

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Pakistani Rupee
nl_NL: Pakistaanse roepie

en: Panamanian Balboa
nl_NL: Panamese Balboa

en: Papua New Guinean Kina
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea Kina

en: Paraguayan Guaraní
nl_NL: Paraguayaanse Guaraní

en: Partially Refunded
nl_NL: Gedeeltelijk terugbetaald

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Pay what you want
nl_NL: Betaal wat je wilt

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Failures
nl_NL: Betalingsfouten

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment Plan
nl_NL: Betaalplan

en: Payment Type
nl_NL: Betalingswijze

en: Payment method deleted.
nl_NL: Betaalmethode verwijderd.

en: Payment retry window in weeks.
nl_NL: Periode voor nieuwe betalingspogingen in weken.

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Paypal is taking a closer look at this payment. It’s required for some payments and normally takes up to 3 business days.
nl_NL: Paypal neemt deze betaling onder de loep. Het is vereist voor sommige betalingen en duurt normaal gesproken tot 3 werkdagen.

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Percent Off
nl_NL: procent korting

en: Percent that will be taken off line items associated with this bump.
nl_NL: Percentage dat off line-items wordt gehaald die aan deze bump zijn gekoppeld.

en: Percentage Discount
nl_NL: Procentuele korting

en: Percentage of checkouts recovered
nl_NL: Percentage teruggevonden kassa's

en: Percentage of revenue recovered
nl_NL: Percentage van de omzet hersteld

en: Performance
nl_NL: Prestatie

en: Permanently delete %s? You cannot undo this action.
nl_NL: %s permanent verwijderen? U kunt deze actie niet ongedaan maken.

en: Permanently delete this order bump? You cannot undo this action.
nl_NL: Deze bestelbon permanent verwijderen? U kunt deze actie niet ongedaan maken.

en: Permanently delete this price? You cannot undo this action.
nl_NL: Deze prijs definitief verwijderen? U kunt deze actie niet ongedaan maken.

en: Peruvian Sol
nl_NL: Peruaanse Sol

en: Philippine Peso
nl_NL: Filippijnse peso

en: Placed By
nl_NL: Geplaatst door

en: Please add at least one product.
nl_NL: Voeg ten minste één product toe.

en: Please double-check your prefix does not contain any spaces, underscores, dashes or special characters.
nl_NL: Controleer nogmaals of uw voorvoegsel geen spaties, underscores, streepjes of speciale tekens bevat.

en: Please enter a valid tax number.
nl_NL: Voer een geldig belastingnummer in.

en: Please enter an API key.
nl_NL: Voer een API-sleutel in.

en: Please fill out your address.
nl_NL: Vul alstublieft uw adres in.

en: Please refresh the page and try again.
nl_NL: Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Plugin Settings
nl_NL: Plug-in instellingen

en: Polish Złoty
nl_NL: Poolse zloty

en: Potential Checkout Recovery Rate
nl_NL: Potentieel herstelpercentage voor afrekenen

en: Potential Recovered Checkouts
nl_NL: Potentieel herstelde kassa's

en: Potential Recovered Revenue
nl_NL: Potentieel herstelde inkomsten

en: Potential Revenue Recovery Rate
nl_NL: Potentieel inkomstenherstelpercentage

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous Page
nl_NL: Vorige bladzijde

en: Previous Product ID
nl_NL: Vorige product-ID

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price ID
nl_NL: Prijs-ID

en: Price archived.
nl_NL: Prijs gearchiveerd.

en: Price created.
nl_NL: Prijs gemaakt.

en: Price deleted.
nl_NL: Prijs verwijderd.

en: Price unarchived.
nl_NL: Prijs niet gearchiveerd.

en: Prices
nl_NL: Prijzen

en: Pricing
nl_NL: prijzen

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Private
nl_NL: Privaat

en: Processing
nl_NL: Verwerken

en: Product Groups
nl_NL: Productgroepen

en: Product ID
nl_NL: Product-ID

en: Product Name
nl_NL: productnaam

en: Product Restrictions
nl_NL: Productbeperkingen

en: Product added.
nl_NL: Artikel toegevoegd.

en: Product archived.
nl_NL: Product gearchiveerd.

en: Product group updated.
nl_NL: Productgroep bijgewerkt.

en: Product or subscription is purchased
nl_NL: Product of abonnement is gekocht

en: Product purchase is revoked or subscription cancels
nl_NL: Productaankoop wordt ingetrokken of abonnement wordt opgezegd

en: Product removed.
nl_NL: Product verwijderd.

en: Product restored.
nl_NL: Artikel hersteld.

en: Product updated.
nl_NL: Product bijgewerkt.

en: Products
nl_NL: Producten

en: Promotion Code
nl_NL: Promotie code

en: Promotion Codes
nl_NL: Promotiecodes

en: Promotion code
nl_NL: Promotie code

en: Promotion created.
nl_NL: Promotie gemaakt.

en: Promotion updated.
nl_NL: Promotie bijgewerkt.

en: Proration
nl_NL: pro rata

en: Proration Credit
nl_NL: Pro rata krediet

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Published In
nl_NL: Gepubliceerd in

en: Purchase
nl_NL: Aankoop

en: Purchases
nl_NL: Aankopen

en: Purchases syncing happens in both directions. For example, access is automatically revoked during a subscription cancellation or expiration.
nl_NL: Het synchroniseren van aankopen gebeurt in beide richtingen. De toegang wordt bijvoorbeeld automatisch ingetrokken bij het opzeggen of aflopen van een abonnement.

en: Qatari Riyal
nl_NL: Qatarese Riyal

en: Quick Actions
nl_NL: Snelle acties

en: Reason
nl_NL: Reden

en: Recent Orders
nl_NL: recente bestellingen

en: Recover lost sales with abandoned checkouts.
nl_NL: Herstel verloren verkopen met afgebroken kassa's.

en: Recoverable Checkouts
nl_NL: Herstelbare kassa's

en: Recoverable Revenue
nl_NL: Terugvorderbare inkomsten

en: Recovered
nl_NL: Hersteld

en: Recovered Checkouts
nl_NL: Herstelde kassa's

en: Recovered Revenue
nl_NL: Herstelde inkomsten

en: Recovery Status
nl_NL: Herstelstatus

en: Redeem By
nl_NL: Inwisselen door

en: Redeemed
nl_NL: Ingewisseld

en: Redemption Limits
nl_NL: Inwissellimieten

en: Refund
nl_NL: Terugbetaling

en: Refund Payment
nl_NL: Betaling terugbetalen

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Refunds
nl_NL: Terugbetalingen

en: Refunds can take 5-10 days to appear on a customer's statement. Processor fees are typically not returned.
nl_NL: Het kan 5 tot 10 dagen duren voordat restituties op het afschrift van een klant verschijnen. Processorkosten worden doorgaans niet geretourneerd.

en: Remaining Payments
nl_NL: Resterende betalingen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Plugin Data
nl_NL: Plug-ingegevens verwijderen

en: Remove webhook
nl_NL: Webhook verwijderen

en: Remove webhook.
nl_NL: Webhook verwijderen.

en: Renews
nl_NL: Vernieuwt

en: Repeat Payment Every
nl_NL: Herhaal betaling elke

en: Repeat payment
nl_NL: Herhaal de betaling

en: Repeating
nl_NL: herhalen

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Requested By Customer
nl_NL: Gevraagd door klant

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restored.
nl_NL: Hersteld.

en: Restrict this coupon
nl_NL: Beperk deze kortingsbon

en: Restrictions
nl_NL: Beperkingen

en: Revenue
nl_NL: Winst

en: Revenue Recovery Rate
nl_NL: Inkomstenherstelpercentage

en: Revoke
nl_NL: Herroepen

en: Revoked
nl_NL: Ingetrokken

en: Romanian Leu
nl_NL: Roemeens Leu

en: Russian Ruble
nl_NL: Russische roebel

en: Rwandan Franc
nl_NL: Rwandese Frank

en: Saint Helenian Pound
nl_NL: Sint-Heleniaans pond

en: Samoan Tala
nl_NL: Samoaanse Tala

en: Saudi Riyal
nl_NL: Saoedische Riyal

en: Save
nl_NL: Redden

en: Save Customer
nl_NL: Bewaar klant

en: Save Group
nl_NL: Groep opslaan

en: Save License
nl_NL: Licentie opslaan

en: Save Order Bump
nl_NL: Bestellingsfout opslaan

en: Save Product
nl_NL: Product opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Saved.
nl_NL: opgeslagen.

en: Schedule
nl_NL: Schema

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Search Abanonded Orders
nl_NL: Zoek afgebroken bestellingen

en: Search Carts
nl_NL: Zoek karren

en: Search Checkout Forms
nl_NL: Zoek afrekenformulieren

en: Search Coupons
nl_NL: Zoek coupons

en: Search Customers
nl_NL: Zoek klanten

en: Search Invoices
nl_NL: Facturen zoeken

en: Search Licenses
nl_NL: Zoek Licenties

en: Search Orders
nl_NL: Zoek bestellingen

en: Search Products
nl_NL: zoek producten

en: Search Subscriptions
nl_NL: Zoek abonnementen

en: Search for a price...
nl_NL: Zoek een prijs...

en: Search for a product...
nl_NL: Zoek een product...

en: Search for a user...
nl_NL: Zoek een gebruiker...

en: Search for an upgrade group...
nl_NL: Zoek een upgradegroep...

en: Second Email Delay
nl_NL: Tweede e-mailvertraging

en: Select A Customer
nl_NL: Selecteer een klant

en: Select A Price
nl_NL: Selecteer een prijs

en: Select A Product
nl_NL: Selecteer een product

en: Select An Integration
nl_NL: Selecteer een integratie

en: Select An Upgrade Group
nl_NL: Selecteer een upgradegroep

en: Select Form
nl_NL: Selecteer Formulier

en: Select a form
nl_NL: Selecteer een formulier

en: Select a price
nl_NL: Selecteer een prijs

en: Select a product
nl_NL: Selecteer een product

en: Select a reason
nl_NL: Selecteer een reden

en: Select a user
nl_NL: Selecteer een gebruiker

en: Select an Item
nl_NL: Selecteer een item

en: Select an upgrade group
nl_NL: Selecteer een upgradegroep

en: Select comment
nl_NL: Selecteer opmerking

en: Select date
nl_NL: Selecteer een datum

en: Sent
nl_NL: Verstuurd

en: Serbian Dinar
nl_NL: Servische dinar

en: Set Up My Store
nl_NL: Stel mijn winkel in

en: Set a custom call to action for the bump.
nl_NL: Stel een aangepaste call-to-action in voor de hobbel.

en: Set it and forget it.
nl_NL: Stel het in en vergeet het.

en: Set up pricing for your product.
nl_NL: Stel prijzen in voor uw product.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Updated.
nl_NL: Instellingen bijgewerkt.

en: Setup
nl_NL: Opgericht

en: Seychellois Rupee
nl_NL: Seychelse roepie

en: Shipping & Tax Address
nl_NL: Verzend- en belastingadres

en: Shipping Address
nl_NL: Verzendingsadres

en: Shortcode
nl_NL: Korte code

en: Show %d Archived Prices
nl_NL: Toon %d gearchiveerde prijzen

en: Show %d Archived Promotion Codes
nl_NL: Toon %d gearchiveerde promotiecodes

en: Show Archived
nl_NL: Toon gearchiveerd

en: Show Bump Offer If
nl_NL: Bumpaanbieding tonen als

en: Sierra Leonean Leone
nl_NL: Sierra Leoonse Leone

en: Sign in to your account
nl_NL: Meld u aan bij uw account

en: Since SureCart's integrations are native, there's no need to worry about the complexity of growing your store.
nl_NL: Aangezien de integraties van SureCart native zijn, hoeft u zich geen zorgen te maken over de complexiteit van het laten groeien van uw winkel.

en: Singapore Dollar
nl_NL: Singapore dollar

en: Size
nl_NL: Maat

en: Solomon Islands Dollar
nl_NL: Dollar van de Salomonseilanden

en: Somali Shilling
nl_NL: Somalische shilling

en: Something is wrong with the provided link.
nl_NL: Er is iets mis met de verstrekte link.

en: Something went wrong
nl_NL: Er is iets fout gegaan

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets fout gegaan.

en: Something went wrong. Please try again.
nl_NL: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, you are not allowed to edit products.
nl_NL: Sorry, je mag geen producten bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered form patterns.
nl_NL: Sorry, u mag de geregistreerde formulierpatronen niet bekijken.

en: South African Rand
nl_NL: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South Korean Won
nl_NL: Zuid-Koreaanse Won

en: Sri Lankan Rupee
nl_NL: Sri Lankaanse roepie

en: Standalone Block Editor
nl_NL: Op zichzelf staande blokeditor

en: Standalone Block Editor advanced settings.
nl_NL: Standalone Block Editor geavanceerde instellingen.

en: Standalone Editor top bar.
nl_NL: Standalone Editor bovenste balk.

en: Start Plan
nl_NL: Startplan

en: Status
nl_NL: Toestand

en: Store Checkout
nl_NL: Winkel afrekenen

en: Store Details
nl_NL: Winkeldetails

en: Store Name
nl_NL: Winkel naam

en: Store Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Store URL
nl_NL: Winkel-URL

en: Stored product metadata
nl_NL: Opgeslagen productmetadata

en: Subscribed to emails
nl_NL: Geabonneerd op e-mails

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Subscription Renewal
nl_NL: Abonnementsverlenging

en: Subscription plan changed
nl_NL: Abonnementsplan gewijzigd

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Succeeded
nl_NL: Geslaagd

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: SureCart Accountant
nl_NL: SureCart-accountant

en: SureCart Customer
nl_NL: SureCart-klant

en: SureCart Form
nl_NL: SureCart-formulier

en: SureCart Media
nl_NL: SureCart-media

en: SureCart Shop Manager
nl_NL: SureCart-winkelmanager

en: SureCart Shop Worker
nl_NL: SureCart-winkelmedewerker

en: SureCart Status
nl_NL: SureCart-status

en: SureCart eCommerce Platform
nl_NL: SureCart e-commerceplatform

en: SureCart product object
nl_NL: SureCart-productobject

en: SureCart webhooks could not be created.
nl_NL: SureCart-webhooks kunnen niet worden gemaakt.

en: Surinamese Dollar
nl_NL: Surinaamse dollar

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse frank

en: Sync purchases with the plugins you already use.
nl_NL: Synchroniseer aankopen met de plug-ins die je al gebruikt.

en: São Tomé and Príncipe Dobra
nl_NL: Sao Tomé en Principe Dobra

en: Tajikistani Somoni
nl_NL: Tadzjiekse Somoni

en: Tanzanian Shilling
nl_NL: Tanzaniaanse shilling

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Information
nl_NL: Belasting informatie

en: Tax Number
nl_NL: Btw nummer

en: Tax is included
nl_NL: Belasting is inbegrepen

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Test Mode
nl_NL: Testmodus

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise baht

en: The SureCart model id.
nl_NL: De SureCart-model-id.

en: The SureCart model name.
nl_NL: De naam van het SureCart-model.

en: The URL of the brand logo.
nl_NL: De URL van het merklogo.

en: The URL that the customer should be directed to when the click the link from their email.
nl_NL: De URL waarnaar de klant moet worden doorverwezen wanneer hij op de link in zijn e-mail klikt.

en: The UUID of the license.
nl_NL: De UUID van de licentie.

en: The UUID of the price.
nl_NL: De UUID van de prijs.

en: The associated Canadian tax identifier.
nl_NL: Het bijbehorende Canadese belastingnummer.

en: The associated EU tax identifier.
nl_NL: Het bijbehorende EU-belastingnummer.

en: The associated address.
nl_NL: Het bijbehorende adres.

en: The associated tax identifier.
nl_NL: Het bijbehorende belastingnummer.

en: The associated tax zone.
nl_NL: De bijbehorende belastingzone.

en: The brand color.
nl_NL: De merkkleur.

en: The checkout id for the checkout.
nl_NL: De checkout-ID voor de checkout.

en: The compare at price must be greater than the price.
nl_NL: De prijsvergelijking moet groter zijn dan de prijs.

en: The conditions that will filter this bump to be recommeneded. Accepted keys are price_ids, product_ids, and product_group_ids with array values.
nl_NL: De voorwaarden die deze hobbel zullen filteren, worden aanbevolen. Geaccepteerde sleutels zijn price_ids, product_ids en product_group_ids met matrixwaarden.

en: The content for the object.
nl_NL: De inhoud van het object.

en: The currency for the session.
nl_NL: De valuta voor de sessie.

en: The current notification status for this abandonded checkout, which can be one of not_sent, scheduled, or sent.
nl_NL: De huidige meldingsstatus voor deze afgebroken betaling, die niet_verzonden, gepland of verzonden kan zijn.

en: The current status of this abandonded checkout, which can be one of not_notified, notified, or recovered.
nl_NL: De huidige status van deze afgebroken betaling, die kan zijn: niet_gemeld, aangemeld of hersteld.

en: The customer for the checkout.
nl_NL: De klant voor de kassa.

en: The customer for the session.
nl_NL: De klant voor de sessie.

en: The customer id for the order.
nl_NL: De klant-ID voor de bestelling.

en: The default currency for the account.
nl_NL: De standaardvaluta voor de rekening.

en: The default footer for invoices and receipts.
nl_NL: De standaardvoettekst voor facturen en bonnen.

en: The default footer that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
nl_NL: De standaardvoettekst die wordt weergegeven op alle orderoverzichten (dwz facturen en bonnen).

en: The default memo for invoices and receipts.
nl_NL: De standaardmemo voor facturen en bonnen.

en: The default memo that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
nl_NL: De standaardmemo die wordt weergegeven op alle orderoverzichten (dwz facturen en ontvangstbewijzen).

en: The discount for the session.
nl_NL: De korting voor de sessie.

en: The email address that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl_NL: Het e-mailadres dat aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, etc.

en: The end of the date range to query.
nl_NL: Het einde van het datumbereik waarop een query moet worden uitgevoerd.

en: The from name to use when sending emails to customers.
nl_NL: De van-naam die moet worden gebruikt bij het verzenden van e-mails naar klanten.

en: The integration has been removed or is unavailable.
nl_NL: De integratie is verwijderd of is niet beschikbaar.

en: The interval to group statistics on – one of hour, day, week, month, or year.
nl_NL: Het interval om statistieken op te groeperen: uur, dag, week, maand of jaar.

en: The language that will be used for all customer notifications. Current available locales are de, en, es, and fr.
nl_NL: De taal die zal worden gebruikt voor alle klantmeldingen. De huidige beschikbare landinstellingen zijn de, en, es en fr.

en: The line items for the session.
nl_NL: De regelitems voor de sessie.

en: The maximum price must be greater than the minimum price.
nl_NL: De maximumprijs moet hoger zijn dan de minimumprijs.

en: The maximum price must be smaller.
nl_NL: De maximumprijs moet kleiner zijn.

en: The minimum price must be smaller.
nl_NL: De minimumprijs moet lager zijn.

en: The model to get integration providers for.
nl_NL: Het model om integratieproviders voor te krijgen.

en: The name of the account.
nl_NL: De naam van de rekening.

en: The name of this activation.
nl_NL: De naam van deze activatie.

en: The name of your store will be visible to customers, so you should use a name that is recognizable and identifies your store to your customers.
nl_NL: De naam van uw winkel zal zichtbaar zijn voor klanten, dus u moet een naam gebruiken die herkenbaar is en uw winkel identificeert voor uw klanten.

en: The page of items you want returned.
nl_NL: De pagina met artikelen die u wilt retourneren.

en: The pattern category slugs.
nl_NL: De patrooncategorie naaktslakken.

en: The pattern content.
nl_NL: De patrooninhoud.

en: The pattern detailed description.
nl_NL: De patroon gedetailleerde beschrijving.

en: The pattern keywords.
nl_NL: De patroon trefwoorden.

en: The pattern name.
nl_NL: De patroonnaam.

en: The pattern title, in human readable format.
nl_NL: De patroontitel, in een voor mensen leesbaar formaat.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
nl_NL: De breedte van het patroonvenster voor het invoegvoorbeeld.

en: The phone number that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl_NL: Het telefoonnummer dat aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, enz.

en: The prefix that is added to all order numbers. Must be between 3-12 characters and only include letters.
nl_NL: Het voorvoegsel dat wordt toegevoegd aan alle bestelnummers. Moet tussen de 3 en 12 tekens lang zijn en mag alleen letters bevatten.

en: The price cannot be blank.
nl_NL: De prijs mag niet blanco zijn.

en: The price is already being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
nl_NL: De prijs wordt al gebruikt in abonnementen of afrekensessies. Gelieve de prijs te archiveren en een nieuwe aan te maken.

en: The prices in this checkout session have changed. Please recheck it before submitting again.
nl_NL: De prijzen in deze afrekensessie zijn gewijzigd. Controleer het nogmaals voordat u het opnieuw indient.

en: The priority of this bump in relation to other bumps. Must be in the range of 1 - 5.
nl_NL: De prioriteit van deze hobbel ten opzichte van andere hobbels. Moet tussen 1 en 5 liggen.

en: The priority of this bump in relation to other bumps. The higher the number, the higher the priority.
nl_NL: De prioriteit van deze hobbel ten opzichte van andere hobbels. Hoe hoger het nummer, hoe hoger de prioriteit.

en: The product image must be an image.
nl_NL: De productafbeelding moet een afbeelding zijn.

en: The provider is not installed or unavailable.
nl_NL: De provider is niet geïnstalleerd of niet beschikbaar.

en: The query to be used for full text search of this collection.
nl_NL: De query die moet worden gebruikt voor het doorzoeken van de volledige tekst van deze collectie.

en: The refund amount is greater than the refundable amount.
nl_NL: Het terug te betalen bedrag is hoger dan het terug te betalen bedrag.

en: The reply-to email address to use when sending emails to customers.
nl_NL: Het antwoord-e-mailadres dat moet worden gebruikt bij het verzenden van e-mails naar klanten.

en: The start of the date range to query.
nl_NL: Het begin van het datumbereik waarop een query moet worden uitgevoerd.

en: The terms of service link that is shown to customers on the customer portal.
nl_NL: De koppeling met de servicevoorwaarden die aan klanten wordt getoond op het klantenportaal.

en: The type of number to use for orders – one of sequential or token.
nl_NL: Het type nummer dat moet worden gebruikt voor bestellingen - een opeenvolgend nummer of een token.

en: The unique identifier for this activation. For example a URL, a machine fingerprint, etc.
nl_NL: De unieke identificatie voor deze activering. Bijvoorbeeld een URL, een machinevingerafdruk, enz.

en: The user could not be found.
nl_NL: De gebruiker kon niet worden gevonden.

en: The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
nl_NL: De gebruikersnaam <strong> %s </strong> is niet geregistreerd op deze site. Als u niet zeker bent van uw gebruikersnaam, probeer dan uw e-mailadres.

en: The website that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl_NL: De website die aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, etc.

en: There are no processors to make the payment. Please contact us for assistance.
nl_NL: Er zijn geen verwerkers om de betaling uit te voeren. Neem contact met ons op voor hulp.

en: There are no transactions
nl_NL: Er zijn geen transacties

en: There is no account with that username or email address.
nl_NL: Er is geen account met die gebruikersnaam of dat e-mailadres.

en: There were some validation errors.
nl_NL: Er waren enkele validatiefouten.

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This can slightly increase page load speed, but may require you to enable CORS headers for .js files on your CDN. Please check your checkout forms after you enable this option in a private browser window.
nl_NL: Dit kan de laadsnelheid van de pagina iets verhogen, maar het kan zijn dat u CORS-headers voor .js-bestanden op uw CDN moet inschakelen. Controleer uw afrekenformulieren nadat u deze optie in een privébrowservenster hebt ingeschakeld.

en: This coupon code is invalid.
nl_NL: Deze couponcode is ongeldig.

en: This coupon has expired.
nl_NL: Deze coupon is verlopen.

en: This coupon is for a different currency and cannot be applied.
nl_NL: Deze coupon is voor een andere valuta en kan niet worden toegepast.

en: This coupon is not valid. Please double-check it and try again.
nl_NL: Deze bon is niet geldig. Controleer het nogmaals en probeer het opnieuw.

en: This coupon will not be usable and all unsaved changes will be lost.
nl_NL: Deze kortingsbon is niet bruikbaar en alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren.

en: This customer's most recent checkout that has been abandoned.
nl_NL: De meest recente betaling van deze klant die is afgebroken.

en: This discount code does not apply to this currency.
nl_NL: Deze kortingscode is niet van toepassing op deze valuta.

en: This discount code will not be usable and all unsaved changes will be lost.
nl_NL: Deze kortingscode is niet bruikbaar en alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren.

en: This doesn't match
nl_NL: Dit komt niet overeen

en: This download cannot be removed or archived when it is set as the current release.
nl_NL: Deze download kan niet worden verwijderd of gearchiveerd wanneer deze is ingesteld als de huidige release.

en: This form is not available or has been deleted.
nl_NL: Dit formulier is niet beschikbaar of is verwijderd.

en: This is a list for all your subscription plans. Subscriptions represent recurring payment plans for your users.
nl_NL: Dit is een lijst voor al uw abonnementen. Abonnementen vertegenwoordigen terugkerende betalingsplannen voor uw gebruikers.

en: This is a physical product
nl_NL: Dit is een fysiek product

en: This is a unique identifier for the license. For example, a website url.
nl_NL: Dit is een unieke identificatie voor de licentie. Bijvoorbeeld een website-URL.

en: This is an internal name for your coupon. This is not visible to customers.
nl_NL: Dit is een interne naam voor uw coupon. Dit is niet zichtbaar voor klanten.

en: This is displayed in the UI and in notifications.
nl_NL: Dit wordt weergegeven in de gebruikersinterface en in meldingen.

en: This is not a valid coupon code
nl_NL: Dit is geen geldige couponcode

en: This is not included in the list.
nl_NL: Deze is niet in de lijst opgenomen.

en: This is not shown to the customer, but is used help you identify the group.
nl_NL: Dit wordt niet getoond aan de klant, maar wordt gebruikt om u te helpen de groep te identificeren.

en: This is reserved.
nl_NL: Dit is gereserveerd.

en: This is the current release zip of your software.
nl_NL: Dit is de huidige release-zip van uw software.

en: This is the price for the bump.
nl_NL: Dit is de prijs voor de bult.

en: This license has not been activated.
nl_NL: Deze licentie is niet geactiveerd.

en: This limit applies across customers so it won't prevent a single customer from redeeming multiple times.
nl_NL: Deze limiet is van toepassing op alle klanten, dus het verhindert niet dat een enkele klant meerdere keren inwisselt.

en: This prefix is too long. Please enter a shorter prefix.
nl_NL: Dit voorvoegsel is te lang. Voer een korter voorvoegsel in.

en: This prefix is too short. Please enter a longer prefix.
nl_NL: Dit voorvoegsel is te kort. Voer een langer voorvoegsel in.

en: This price is currently being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
nl_NL: Deze prijs wordt momenteel gebruikt in abonnementen of afrekensessies. Gelieve de prijs te archiveren en een nieuwe aan te maken.

en: This product has prices that are currently being used. Please archive the product instead if it is not already archived.
nl_NL: Dit product heeft prijzen die momenteel worden gebruikt. Archiveer in plaats daarvan het product als het nog niet is gearchiveerd.

en: This product is no longer purchaseable.
nl_NL: Dit product is niet meer te koop.

en: This promotion code already exists. Please archive the old code or use a different code.
nl_NL: Deze promotiecode bestaat al. Archiveer de oude code of gebruik een andere code.

en: This trigger will be fired when a purchase is unrevoked.
nl_NL: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een aankoop ongedaan wordt gemaakt.

en: This trigger will be fired when a subscription cancels after failed payment or by customer request, or when the purchase is manually revoked by the merchant.
nl_NL: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een abonnement wordt geannuleerd na een mislukte betaling of op verzoek van de klant, of wanneer de aankoop handmatig wordt ingetrokken door de handelaar.

en: This trigger will be fired when a subscription plan is changed to something else.
nl_NL: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een abonnement wordt gewijzigd in iets anders.

en: This trigger will be fired when someone first purchases a product.
nl_NL: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer iemand voor het eerst een product koopt.

en: This user could not be found.
nl_NL: Deze gebruiker kon niet worden gevonden.

en: This user is already linked to a customer.
nl_NL: Deze gebruiker is al gekoppeld aan een klant.

en: This user is not a customer.
nl_NL: Deze gebruiker is geen klant.

en: This will save any changes on the page. Do you want to save your changes?
nl_NL: Hiermee worden alle wijzigingen op de pagina opgeslagen. Wil je je wijzigingen opslaan?

en: To adjust your abandoned checkout notifications,
nl_NL: Om uw afgebroken checkout-meldingen aan te passen,

en: To charge tax, please set up your tax information on the settings page.
nl_NL: Om belasting in rekening te brengen, stelt u uw belastinggegevens in op de instellingenpagina.

en: To sync purchases of this product, add an integration.
nl_NL: Voeg een integratie toe om aankopen van dit product te synchroniseren.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Toggle Coupon Archive
nl_NL: Toggle Couponarchief

en: Toggle Product Archive
nl_NL: Toggle Productarchief

en: Tongan Paʻanga
nl_NL: Tongaans Pa'anga

en: Too long.
nl_NL: Te lang.

en: Too short.
nl_NL: Te kort.

en: Top level metrics for the product.
nl_NL: Statistieken op het hoogste niveau voor het product.

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Due
nl_NL: Totaal verschuldigd

en: Total Recoverable Checkouts
nl_NL: Totaal herstelbare kassa's

en: Total recoverable revenue
nl_NL: Totale realiseerbare omzet

en: Total recovered checkouts
nl_NL: Totaal herstelde kassa's

en: Total recovered revenue
nl_NL: Totale herstelde inkomsten

en: Tracking Confirmation
nl_NL: Trackingbevestiging

en: Trinidad and Tobago Dollar
nl_NL: Trinidad en Tobago-dollar

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse lira

en: Turn on abandoned cart for your store.
nl_NL: Schakel verlaten winkelwagen in voor uw winkel.

en: TutorLMS Course
nl_NL: TutorLMS-cursus

en: Tutorial
nl_NL: Zelfstudie

en: Type of object (Account)
nl_NL: Soort object (Account)

en: Type of object (Settings)
nl_NL: Type object (Instellingen)

en: Type of object (bump)
nl_NL: Type object (bult)

en: UK VAT
nl_NL: Britse BTW

en: Ugandan Shilling
nl_NL: Oegandese shilling

en: Ukrainian Hryvnia
nl_NL: Oekraïense Hryvnia

en: Un-Archive
nl_NL: Un-Archief

en: Un-Archive %s? This will make the coupon useable again.
nl_NL: %s uit het archief halen? Hierdoor wordt de coupon weer bruikbaar.

en: Un-Archive %s? This will make the product purchaseable again.
nl_NL: %s uit het archief halen? Hierdoor wordt het product weer koopbaar.

en: Un-Archive this bump? This will make the product purchaseable again.
nl_NL: Deze hobbel uit het archief halen? Hierdoor wordt het product weer koopbaar.

en: Un-Archive this price? This will make the product purchaseable again.
nl_NL: Deze prijs uit het archief halen? Hierdoor wordt het product weer koopbaar.

en: Unapprove
nl_NL: Niet goedkeuren

en: Uninstall
nl_NL: Verwijderen

en: Unique identifier for the object.
nl_NL: Unieke identificatiecode voor het object.

en: United Arab Emirates Dirham
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten Dirham

en: United States Dollar
nl_NL: Verenigde Staten Dollar

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unlimited Usage
nl_NL: Onbeperkt gebruik

en: Unlock revenue boosting features when you upgrade to Pro!
nl_NL: Ontgrendel inkomstenverhogende functies wanneer u upgradet naar Pro!

en: Unlock revenue boosting features when you upgrade your plan!
nl_NL: Ontgrendel inkomstenverhogende functies wanneer u uw abonnement upgradet!

en: Unrevoke
nl_NL: Intrekken ongedaan maken

en: Unverified
nl_NL: Niet geverifieerd

en: Upcoming
nl_NL: Aanstaande

en: Update Coupon
nl_NL: Waardebon bijwerken

en: Update Your Connection
nl_NL: Werk uw verbinding bij

en: Update your api token to change or update the connection to SureCart.
nl_NL: Werk uw API-token bij om de verbinding met SureCart te wijzigen of bij te werken.

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Upgrade Group
nl_NL: Upgrade groep

en: Upgrade Groups
nl_NL: Groepen upgraden

en: Upgrade Your Plan
nl_NL: Upgrade uw abonnement

en: Upgrade behavior. Either pending or immediate.
nl_NL: Upgrade gedrag. Ofwel in afwachting of onmiddellijk.

en: Upload Media
nl_NL: Media uploaden

en: Uruguayan Peso
nl_NL: Uruguayaanse peso

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Usage Limit
nl_NL: Gebruikslimiet

en: Usage limit per coupon
nl_NL: Gebruikslimiet per coupon

en: Usage limit per customer
nl_NL: Gebruikslimiet per klant

en: Use JavaScript ESM Loader
nl_NL: Gebruik JavaScript ESM Loader

en: Use Stripe's Payment Element instead of the Card Element in all forms.
nl_NL: Gebruik het Payment Element van Stripe in plaats van het Card Element in alle formulieren.

en: Use the Stripe Payment Element
nl_NL: Gebruik het Stripe-betalingselement

en: User connected.
nl_NL: Gebruiker verbonden.

en: User disconnected.
nl_NL: Gebruiker ontkoppeld.

en: Users must redeem this coupon by:
nl_NL: Gebruikers moeten deze coupon inwisselen door:

en: Uses
nl_NL: Toepassingen

en: Uzbekistan Som
nl_NL: Oezbekistan Som

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Valid until %s
nl_NL: Geldig tot %s

en: Validation failed
nl_NL: Validatie mislukt

en: Validity
nl_NL: Geldigheid

en: Vanuatu Vatu
nl_NL: Vanuatu vatu

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: View
nl_NL: Weergave

en: View Abandoned Checkout
nl_NL: Bekijk verlaten kassa

en: View All
nl_NL: Bekijk alles

en: View Cart
nl_NL: Bekijk winkelwagen

en: View Checkout
nl_NL: Bekijk afrekenen

en: View Checkout Form
nl_NL: Bekijk het afrekenformulier

en: View Customer
nl_NL: Klant bekijken

en: View Invoice
nl_NL: Bekijk factuur

en: View License
nl_NL: Rijbewijs bekijken

en: View Order
nl_NL: Bestelling bekijken

en: View Product
nl_NL: Product bekijken

en: View Transactions
nl_NL: Transacties bekijken

en: View charge on
nl_NL: Bekijk lading op

en: We are currently working on our Pro features. Please check back once we release new revenue and time saving features.
nl_NL: We werken momenteel aan onze Pro-functies. Kom later terug zodra we nieuwe omzet- en tijdbesparende functies hebben uitgebracht.

en: We were unable to issue a refund with this payment processor. Please check with your payment processor and try issuing the refund directly through the processor.
nl_NL: We konden geen terugbetaling uitvoeren met deze betalingsverwerker. Neem contact op met uw betalingsverwerker en probeer de terugbetaling rechtstreeks via de verwerker uit te voeren.

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Welcome to SureCart!
nl_NL: Welkom bij SureCart!

en: West African Cfa Franc
nl_NL: West-Afrikaanse Cfa-frank

en: What are Invoices?
nl_NL: Wat zijn facturen?

en: What are Subscriptions?
nl_NL: Wat zijn abonnementen?

en: What are Upgrade Groups?
nl_NL: Wat zijn upgradegroepen?

en: When should we offer the discount?
nl_NL: Wanneer moeten we de korting aanbieden?

en: Whether or not customers can cancel subscriptions from the customer portal.
nl_NL: Of klanten abonnementen kunnen opzeggen via het klantenportaal.

en: Whether or not customers can change subscription quantities from the customer portal.
nl_NL: Of klanten abonnementshoeveelheden wel of niet kunnen wijzigen vanuit het klantenportaal.

en: Whether or not customers can make subscription changes from the customer portal.
nl_NL: Of klanten abonnementswijzigingen kunnen doorvoeren vanuit het klantenportaal.

en: Whether or not this bump is currently enabled and being shown to customers.
nl_NL: Of deze hobbel momenteel is ingeschakeld en aan klanten wordt getoond.

en: Whether to get archived products or not.
nl_NL: Of u gearchiveerde producten wilt krijgen of niet.

en: WordPress User
nl_NL: WordPress-gebruiker

en: Wrong length.
nl_NL: Verkeerde lengte.

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Yemeni Rial
nl_NL: Jemenitische Rial

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: You are already collecting tax for this zone.
nl_NL: U int al belasting voor deze zone.

en: You can only apply this offer once.
nl_NL: Je kunt deze aanbieding maar één keer toepassen.

en: You cannot add a one-time product to a subscription.
nl_NL: U kunt geen eenmalig product toevoegen aan een abonnement.

en: You cannot delete this media item because it is currently being used.
nl_NL: U kunt dit media-item niet verwijderen omdat het momenteel in gebruik is.

en: You cannot enable EU Micro Exemption if your address is outside of the EU.
nl_NL: U kunt EU-microvrijstelling niet inschakelen als uw adres buiten de EU ligt.

en: You cannot enable abandoned checkouts until you have updated your business contact address. Please add an address to your store branding.
nl_NL: U kunt afgebroken betalingen pas inschakelen nadat u uw zakelijke contactadres heeft bijgewerkt. Voeg een adres toe aan uw winkelbranding.

en: You cannot enable taxes unless a valid tax address is provided
nl_NL: U kunt belastingen alleen inschakelen als er een geldig belastingadres is opgegeven

en: You do not have permission do this.
nl_NL: U heeft hier geen toestemming voor.

en: You don't have any orders.
nl_NL: Je hebt geen opdrachten.

en: You have already requested a code in the last 60 seconds. Please wait before requesting again.
nl_NL: Je hebt in de afgelopen 60 seconden al een code aangevraagd. Wacht alstublieft voordat u opnieuw een verzoek indient.

en: You have not been charged for this order.
nl_NL: Er zijn geen kosten in rekening gebracht voor deze bestelling.

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
nl_NL: U heeft niet-opgeslagen wijzigingen. Als u doorgaat, gaan ze verloren.

en: You must enter an amount between %1$s and %2$s
nl_NL: U moet een bedrag tussen %1$s en %2$s invoeren

en: You must first purchase something to access your dashboard.
nl_NL: U moet eerst iets kopen om toegang te krijgen tot uw dashboard.

en: Your API key is incorrect. Please double-check it is correct and update it.
nl_NL: Uw API-sleutel is onjuist. Controleer of het correct is en werk het bij.

en: Your customer's email address.
nl_NL: Het e-mailadres van uw klant.

en: Your customer's email.
nl_NL: Het e-mailadres van uw klant.

en: Your customer's first name.
nl_NL: De voornaam van uw klant.

en: Your customer's full name.
nl_NL: De volledige naam van uw klant.

en: Your customer's last name.
nl_NL: De achternaam van uw klant.

en: Your discount settings for abandoned cart.
nl_NL: Uw kortingsinstellingen voor verlaten winkelwagen.

en: Your email and cart are saved so we can send email reminders about this order.
nl_NL: Je e-mail en winkelwagen worden opgeslagen, zodat we e-mailherinneringen over deze bestelling kunnen sturen.

en: Your postal code is not valid.
nl_NL: Uw postcode is niet geldig.

en: Your request could not be validated. Please try again.
nl_NL: Uw verzoek kon niet gevalideerd worden. Probeer het opnieuw.

en: Your session expired - please try again.
nl_NL: Uw sessie is verlopen - probeer het opnieuw.

en: Your storage space is low
nl_NL: Je opslagruimte is laag

en: Your store does not appear to be using a secure connection. A secure connection (https) is required to use SureCart to process live transactions.
nl_NL: Het lijkt erop dat je winkel geen beveiligde verbinding gebruikt. Een beveiligde verbinding (https) is vereist om SureCart te gebruiken om live transacties te verwerken.

en: Zambian Kwacha
nl_NL: Zambiaanse Kwacha

en: adjust your settings
nl_NL: pas je instellingen aan

[ctx: comment]
en: Mark as spam
nl_NL: Markeer als spam

[ctx: comment]
en: Not spam
nl_NL: Geen spam

en: day | %d days
nl_NL[0]: dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: every
nl_NL: elk

en: for
nl_NL: voor

en: https://example.com
nl_NL: https://voorbeeld.com

en: max count reached
nl_NL: max aantal bereikt

en: month | %d months
nl_NL[0]: maand
nl_NL[1]: %d maanden

en: must be 15 minutes or more
nl_NL: moet 15 minuten of langer zijn

en: must be at least 12 hours between emails
nl_NL: moet minimaal 12 uur tussen e-mails zitten

en: must be between %1$s and %2$s
nl_NL: moet tussen %1$s en %2$s

en: must be less than 1 week
nl_NL: moet korter zijn dan 1 week

en: of
nl_NL: van

en: or drag and drop a file to upload.
nl_NL: of sleep een bestand om te uploaden.

[ctx: post type general name]
en: Carts
nl_NL: Karren

[ctx: post type general name]
en: Checkout Forms
nl_NL: Afrekenen Formulieren

[ctx: post type singular name]
en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

[ctx: post type singular name]
en: Checkout Form
nl_NL: Afrekenen formulier

en: time | times
nl_NL[0]: tijd
nl_NL[1]: keer

en: vs %s last period
nl_NL: vs %s laatste periode

en: week | %d weeks
nl_NL[0]: week
nl_NL[1]: %d weken

en: year | %d years
nl_NL[0]: jaar
nl_NL[1]: %d jaar
