SureCart WP - en to no_NO translation catalogue (98 entries)

en: %s off
no_NO: %s av

en: AND
no_NO: OG

en: Add Another Coupon
no_NO: Legg til en kupong til

en: Add Another Processor
no_NO: Legg til en annen formidler

en: Add Conditions
no_NO: Legg til betingelser

en: Additional Order Data
no_NO: Ytterligere ordredata

en: All
no_NO: Alle

en: Answer created.
no_NO: Svar opprettet.

en: Answer updated.
no_NO: Svar oppdatert.

en: Automatic
no_NO: Automatisk

en: Billing Country
no_NO: Faktureringsland

en: Can you tell us a little more?
no_NO: Kan du fortelle oss litt mer?

en: Cancellations
no_NO: Kanselleringer

[ctx: block title]
en: Checkout Errors
no_NO: Utsjekk feil

en: Collapsed On Mobile
no_NO: Kollapset på mobil

en: Comment Prompt
no_NO: Kommentarspørsmål

[ctx: block title]
en: Conditional
no_NO: Betinget

en: Conditions
no_NO: Betingelser

en: Continue
no_NO: Fortsett

en: Coupon Applied
no_NO: Kupong brukt

en: Coupon(s)
no_NO: Kupong(er)

[ctx: block description]
en: Display an area of the form based on conditions.
no_NO: Vis et bestemt område av skjema basert på betingelser

[ctx: block description]
en: Display any checkout-related errors. By default the checkout form shows these at the top. Add this block to change the location.
no_NO: Vis alle ut-sjekk relaterte feil. Som standard, så viser utsjekk skjema disse på toppen. Legg til denne blokken for å endre plassering.

[ctx: block description]
en: Display the store logo.
no_NO: Vis butikklogo

en: Edit Cancellation Reason
no_NO: Rediger kanselleringsårssak

en: Edit Conditions
no_NO: Rediger betingelser

en: Enter coupon code
no_NO: Skriv inn kupong kode

en: Free
no_NO: Gratis

en: Free Order Emails
no_NO: Gratis ordre e-poster

en: Full vertical height
no_NO: Full vertikal høyde

en: GST Number
no_NO: GST nummer

en: Go Back
no_NO: Gå tilbake

en: If there are errors in the checkout, they will display here.
no_NO: Hvis det er noen feil ved ut-sjekk, så vil de vises her.

en: Link image to home
no_NO: Link bilde til forside

en: Manual
no_NO: Manuell

en: Maximum height
no_NO: Maksimum høyde

en: New Cancellation Reason
no_NO: Ny kanselleringsårsak

en: No Reason Provided
no_NO: Ingen begrunnelse oppgitt

en: OR
no_NO: ELLER

en: Offer Discount
no_NO: Tilby rabatt

en: Offer the rewewal discount when this option is selected
no_NO: Tilby fornyelsesrabatt når dette alternativet er valgt

en: Past Due
no_NO: Forfalt

en: Payment method updated.
no_NO: Betalingsmetode oppdatert.

en: Percentage Of Subscriptions Saved By Coupon
no_NO: Prosentandel av abonnementer lagret av kupong

en: Product(s)
no_NO: Produkt(er)

en: Remove "Powered By SureCart" in the footer of emails and reciepts/invoices.
no_NO: Fjern "Powered By SureCart" i bunnteksten på e-poster og kvitteringer/fakturaer.

en: Remove SureCart Branding
no_NO: Fjern SureCart Branding

en: Request Comments
no_NO: Etterspør kommentarer

en: Rest Of The World
no_NO: Resten av verden

en: Reverse order on mobile
no_NO: Omvendt rekkefølge på mobil

en: Revoke Purchase(s)
no_NO: Oppheve kjøp

en: Saved
no_NO: Lagret

en: Saved Rate By Coupon
no_NO: Lagret pris etter kupong

en: Search for payment method...
no_NO: Søk etter betalingsmetode...

en: Select All
no_NO: Velg alle

en: Send an order email to customers even when the order is free.
no_NO: Send en bekreftelse e-post til kundene selv hvis ordren er gratis.

en: Set Rules
no_NO: Sett regler

en: Set a maximum height
no_NO: Sett en maksimum høyde

en: Shipping Country
no_NO: Fraktland

en: Should the customer be prompted for additional information?
no_NO: Bør kunden bli bedt om tilleggsinformasjon?

en: Store Language
no_NO: Butikkspråk

en: Store Logo
no_NO: Butikklogo

[ctx: block title]
en: Store Logo
no_NO: Butikklogo

[ctx: block title]
en: SureCart Column
no_NO: SureCart kolonne

[ctx: block title]
en: SureCart Columns
no_NO: SureCart kolonner

[ctx: block title]
en: Textarea
no_NO: Tekstområde

en: The amount of times a single customer use the renewal discount.
no_NO: Antall ganger en enkelt kunde kan benytte seg av fornyelsesrabatten.

en: The associated subscription will also be cancelled.
no_NO: Det tilknyttede abonnementet vil også bli kansellert.

en: The customer-facing label for this cancellation reason.
no_NO: Den kundevendte etiketten for denne kanselleringsårsaken.

en: The language used for notifications, invoices, etc.
no_NO: Språket som benyttes for varslinger, fakturaer, etc.

en: The number of times a single customer can use this coupon.
no_NO: Antall ganger en enkelt kunde kan bruke denne kupongen.

en: The prompt that will appear when you request more information.
no_NO: Spørsmålet som vises når du ber om mer informasjon.

en: There are no cancellation reasons for this period.
no_NO: Det er ingen kanselleringsgrunner for denne perioden.

en: This is also displayed on your invoices, receipts and emails.
no_NO: Dette vises også på dine fakturaer, kvitteringer og e-poster.

en: This payment method cannot be used for subscriptions.
no_NO: Denne betalingsmetoden kan ikke benyttes for abonnementer.

en: Trialing
no_NO: Prøve

en: Unselect All
no_NO: Avmarker alt

en: Update Amount
no_NO: Oppdater beløp

en: Use these settings to configure how notifications are sent to your customers.
no_NO: Bruk disse innstillingene til å konfigurere hvordan varsler sendes til kundene dine.

en: does not exist
no_NO: eksisterer ikke

[ctx: block keyword]
en: error
no_NO: feil

en: exist
no_NO: eksisterer

en: exists
no_NO: eksisterer

[ctx: block keyword]
en: image
no_NO: bilde

en: is equal to
no_NO: er lik som

en: is greater than
no_NO: er større enn

en: is less than
no_NO: er mindre enn

en: is less than or equal to
no_NO: er mindre enn eller lik som

en: is not equal to
no_NO: er ikke lik som

en: matches all of
no_NO: matcher alle av

en: matches none of
no_NO: samsvarer med ingen av

en: not exist
no_NO: eksisterer ikke

[ctx: block keyword]
en: notice
no_NO: merknad

[ctx: block keyword]
en: select
no_NO: velg

[ctx: block keyword]
en: store
no_NO: butikk

[ctx: block keyword]
en: store logo
no_NO: Butikklogo

[ctx: block keyword]
en: summary
no_NO: sammendrag

[ctx: block keyword]
en: textarea
no_NO: tekstområde
